Szukasz inspiracji na wyjątkowe Walentynki i oryginalny prezent dla ukochanej osoby? Oboje kochacie fotografię lub po prostu lubicie uwieczniać wspólne chwile na zdjęciach? Poznaj nasze pomysły na fotowalentynki! W tym roku zaskocz swoją drugą połówkę i wybierz wyjątkowe podarunki personalizowane – związane z Waszymi wspólnymi pasjami, wspomnieniami i planami.

Personalizowany fotogadżet – postaw na unikatowość

Jaki prezent jest najlepszy? Niepowtarzalny, którego nikt inny nie ma! A dodatkowo, jeśli samodzielnie go zaprojektujesz – tym większa będzie radość obdarowanej nim osoby. Można wybierać pośród licznych, ciekawych fotogadżetów dostępnych na rynku, takich jak m.in. kubki, poduszki, koszulki, etui na telefon czy puzzle – wszystko to z Waszym zdjęciem, dowolną grafiką czy miłosnym wyznaniem. Jak miło jest o poranku napić się kawy z kubka, z którego uśmiecha się do Was ukochana osoba? Jak przyjemnie odbierać telefon ozdobiony Waszymi zdjęciami z wakacji? W końcu – jak dobrze móc przytulić do snu poduszkę z uśmiechniętym zdjęciem partnera, gdy nie ma go obok?

Selfie stick – bawcie się w… fotografów

Wspólne wyjazdy, spotkania, randki – każda okazja jest dobra, by utrwalić radosne chwile spędzone z ukochaną osobą! Wcześniej, zrobienie wspólnego zdjęcia mogło być nie lada wyzwaniem… Teraz, dzięki temu prostemu urządzeniu i nowoczesnej technologii – za sprawą niepozornego, magicznego „kijka” można wygodnie robić sobie wspólne fotografie. Robienie selfie nigdy nie było tak proste i wygodne.

Wspólna sesja zdjęciowa lub kurs fotografii – zróbcie coś wyjątkowego razem

Co zbliży Was do siebie jeszcze bardziej? Rozwijanie wspólnego hobby, przy której będziecie mogli spędzać razem mnóstwo czasu. Bądźcie aktywni i kreatywni, rozwijajcie się i twórzcie razem. Świetnym pomysłem na prezent może okazać się voucher na wspólne zajęcia z fotografii lub romantyczna sesja zdjęciowa. Możecie odnaleźć swoją pasję i zyskać niepowtarzalną pamiątkę na lata!

Fotoksiążka – stwórzcie powieść o Waszej miłości

Macie już dużo albumów fotograficznych na półce? Wasz komputer pęka w szwach od licznych zdjęć? Z okazji Walentynek podaruj swojej drugiej połówce własnoręcznie zaprojektowaną fotoksiążkę, w której zawrzesz historię Waszej miłości. Korzystając z prostego kreatora stwórz kronikę Waszych wspomnień. Taki prezent to pamiątka, do której wrócisz ze wzruszeniem po latach.

Śmieszny gadżet dla fana fotografii – odkrycie w sobie pasję

Kubek przypominający obiektyw do aparatu, kolorowe gadżety do robienia zdjęć rodem z fotobudki, poradniki jak fotografować, a może statyw do aparatu – wybór gadżetów dla pasjonatów fotografii jest bardzo duży. Wszystko zależy od poczucia humoru, pomysłów oraz tego, co lubicie. Pomyśl, co sprawi największą frajdę Twojemu fotograficznemu maniakowi, albo dzięki czemu Wasze wspólne zdjęcia będą jeszcze lepsze.

Ramka DIY ze zdjęciem – podarunek od serca

Własnoręcznie wykonane prezenty są zwykle jeszcze bardziej doceniane. Wysiłek włożony w ich produkcję sprawia, że są nie tylko unikatowe, ale niezwykle wzruszające. Nie musi to być duży prezent, czasem wystarczy drobiazg np. ramka na wspólne zdjęcie. Możemy ją wykonać na wiele sposobów, wszystko zależy od naszej inwencji twórczej i kreatywności. Sporo pomysłów znajdziemy w książkach i w internecie. Wasz partner z pewnością doceni taki prezent!

Fotoobraz – pokaż swoje uczucia

Nic tak nie ozdobi mieszkania, jak obraz, do którego będziemy mieć sentyment! Nie musi to być wizja nieznanego nam artysty, wystarczy Wasze zdjęcie, pomysł i odrobina chęci. Wspólny portret sesyjny, zdjęcie z romantycznej podróży, fotka z szalonej imprezy – wybierz dowolne wspomnienie zatrzymane na fotografii, jeśli chcesz opatrz je miłosnym cytatem lub wybranymi clipartami i voila – jedyny w swoim rodzaju prezent walentynkowy gotowy.

Serwis www.empikfoto.pl – oferujący fotoksiążki, fotokalendarze oraz unikatowe prezenty personalizowane ze zdjęciami – poleca fotograficzne prezenty na Święto Zakochanych! Świętujcie Walentynki każdego dnia i pamiętajcie o utrwaleniu najpiękniejszych wspomnień.

Źródło: http://www.pressoffice.pl/