Jak Cię widzą, tak Ci płacą – czyli mowa o wizerunku w biznesie

Przygotuj się na wyjątkowe wydarzenie, jakiego jeszcze nie było! Czerwona Szpilka po raz pierwszy zorganizuje spotkanie nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn!

Od zawsze wiadomo, że pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie, a ruch to zdrowie. Zapraszamy na niezwykle energetyczne szkolenie, podczas którego będzie czas na naukę i czas na świetną zabawę.

*Z uwagi na specyfikę spotkania, polecamy, aby wzięły w nim udział damsko-męskie pary.

Tematem przewodnim spotkania będzie budowanie biznesowego wizerunku.

Oprócz tego, że zgłębisz wiedzę na temat tworzenia profesjonalnego wizerunku biznesmena i bizneswoman, to zyskasz możliwość nawiązania wartościowych biznesowych relacji. Podczas spotkania znajdzie się czas na networking, dlatego pamiętaj zabrać ze sobą wizytówki i kalendarz!

Opis spotkania:

Jeśli na co dzień spotykasz się z wieloma ludźmi, załatwiasz masę spraw, prowadzisz swój biznes lub pracujesz w biurze – chcesz czy nie, ale każdy ocenia Cię również na podstawie Twojego stroju. Musisz pamiętać, że Twój strój zawsze jest Twoją wizytówką.

Czy wiesz, że…

Strój współczesnego biznesmena i bizneswoman charakteryzuje się wysoką jakością tkanin, umiarem w doborze kolorów i fasonów oraz starannym dopasowaniem do figury i typu urody. Jego świadomy wybór często okazuje się kluczem do sukcesu zawodowego, buduje autorytet, pomaga w osiąganiu celów oraz otwiera drzwi do których pukamy. Podczas tego spotkania dowiesz się zatem, jaki powinien być.

Dzięki temu spotkaniu:

  • Odkryjesz mocne i słabe strony swojego dotychczasowego wizerunku biznesowego
  • Poznasz zasady dotyczące doboru stroju do różnych sytuacji biznesowych
  • Dowiesz się, jak za pomocą odpowiednich dodatków wzmocnić siłę swojego przekazu
  • Poznasz biznesowy język kolorów
  • Odkryjesz, jak nie naruszając zasad dress code, być spójnym i autentycznym

Szkolenie prowadzi:

Dominika Zaborowska

Doradca wizerunku, trenerka, certyfikowany coach International Coaching Community. Kobieta z pasją, wizją i charyzmą, której celem jest odkrywanie, doświadczanie, tworzenie i wpieranie rozwoju innych. Autorka ponad 70 publikacji, 52 programów szkoleniowych dotyczących wizażu i stylizacji oraz współautorka 12 stopniowej analizy kolorystycznej metodą Professional Beauty Creator chronionej prawem autorskim. Wykładowca i nauczyciel – stylista, kolorysta, personal shopper. Autorka książki „Kreowanie Wizerunku cz. I – KOLOR”. Współpracuje z telewizją w charakterze eksperta, udziela porad i konsultacji prasowych.

Podczas tego szkolenia dowiesz się wiele nie tylko na temat wizerunku.
Więcej szczegółów przedstawimy niebawem!

Agenda szkolenia:

  • 17:00 – czas na nowe znajomości. Zapraszamy do rejestracji i networking. Pamiętaj zabrać ze sobą wizytówki i kalendarz!
  • 18:00 – warsztaty z Dominiką Zaborowską na temat biznesowego wizerunku
  • 19:30 – przerwa
  • 20:00 – „energetyczna niespodzianka” (szczegóły wkrótce)
  • 21:30 – zakończenie spotkania oraz niespodzianki od partnerów

TERMIN: 29 września, godz. 17:00-21:30
MIEJSCE: Wrocław (dokładne miejsce przekażemy osobom zainteresowanym wkrótce)

Zakup bilety już dziś!

Bilet dla jednej osoby:

Cena dla czytelniczek portalu, tylko 39 złotych!

Bilet dla dwóch osób:

Cena dla czytelniczek portalu, tylko 59 złotych!