Coraz częściej korzystamy z usług branży beauty i nie mówimy tutaj o inwazyjnej medycynie estetycznej, tylko o zabiegach, które gwarantują nam naturalny wygląd.

Warto przybliżyć wybrane zabiegi na podstawie pracy, którą wykonuje urocza Julia, która stworzyła firmę zajmującą się zabiegami beauty. Julia jest związana z branżą beauty od 10 lat.

BROW ART CREATIVE beauty center zbudowane z pasji do upiększania mieści się w Poznaniu w zabytkowej kamienicy przy ulicy Ogrodowej. Na Facebook znajdziesz ich TUTAJ, a na Instagram TUTAJ

Miejsce to zdecydowanie wyróżnia się na tle innych salonów, niekonwencjonalnym wykończeniem usług, w którym królują zabiegi oddające hołd naturalnemu pięknu.

Julia systematycznie rozbudowuje swoje portfolio przedstawiając efekty poszczególnych zabiegów.

Należy wspomnieć, że przed każdym zabiegiem Klientka proszona jest o wypełnienie ankiety na temat posiadanych dolegliwości i zażywanych leków oraz zostaje poinformowana o przeciwskazaniach do danego zabiegu.

Jeżeli chcesz do nas trafić bez problemu to kliknij w jedno ze zdjęć salonu i wyświetl mapkę 👇

*MICROBLADING PhiBrows to manualna i półtrwała technika makijażu permanentnego brwi, w której perfekcyjny kształt brwi powstaje po uwzględnieniu indywidualnych cech budowy twarzy oraz reguły złotego przekroju. Polega to na rysowaniu włosków na skórze poprzez wprowadzanie pigmentu za pomocą mikroostrza.

Zabieg ten sprawia, że brwi są gęste i wyraźne. Efekt prawidłowo wykonanego MICROBLADINGu jest subtelny, bardzo naturalny i utrzymuje się około roku – oczywiście jest to zależne od rodzaju skóry oraz czynników zewnętrznych.

Zabieg jest sterylny, bezpieczny, praktycznie bezbolesny i nie powoduje opuchlizny. W porównaniu do metod mechanicznych czas gojenia trwa o wiele krócej. Dedykowany jest Klientkom, którym zależy na maksymalnie naturalnym efekcie rekonstrukcji brwi.

*LAMINACJA BRWI to nie tylko ułożenie i zmiana kierunku niesfornie rosnących włosków. To także intensywna regeneracja i odżywienie brwi. Zabieg uzupełniany jest o farbowanie i regulację z użyciem wosku. Po tym zabiegu brwi stają się grubsze, gęstsze i bardziej błyszczące. Zabieg wspomaga również porost brwi. Całość trwa około godziny czasu, nie ma szczególnych przeciwskazań do wykonania zabiegu oprócz aktywnych chorób zakaźnych skóry i trądziku w okolicy brwi. Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Efekt utrzymuje się do max 8 tygodni.

*LIFTING RZĘS z botoksem to zabieg naturalnego, trwałego podkręcenia i odżywienia rzęs. Idealny dla osób, które nie lubią przedłużania rzęs i nie mają czasu na codziennie malowanie. Po zabiegu rzęsy są pogrubione, uniesione od nasady, przez co wydają się wydłużone, a ich kondycja jest poprawiona.

Dzięki botoksowi rzęsy stają się grubsze, ciemniejsze, odżywione. Do tego odzyskują naturalną elastyczność i blask. Botoks na rzęsy nie tylko odżywia je od środka, ale także pomaga zatrzymać pigment w środku struktury włosa. Dodatkowo regularne poddawanie się zabiegowi wzmacnia rzęsy coraz bardziej. Botoks nie obciąża naturalnych rzęs i co istotne, wygląd rzęs nie zmienia się podczas korzystania z basenu lub przy długotrwałym przebywaniu na słońcu.

Czas trwania zabiegu to około 60 minut. Jest to usługa dla osób, które mają proste rzęsy i ceniące sobie naturalność rzęs. Lifting rzęs wymaga, by osoba nosząca soczewki wyjęła je na czas zabiegu. Efekt utrzymuje się od 4-8 tygodni.

PERMANENTNE PIEGI są dodatkiem dla każdej Kobiety, która pragnie podkreślić naturalne piękno. Bezpośrednio po zabiegu piegi są ciemniejsze i wypukłe z miejscowym zaczerwienieniem. Wyjściowy kolor zblednie, a krawędzie rozmyją się pozostawiając realny efekt. Cała procedura nie jest bolesna, jednak na życzenie Klientki można użyć miejscowego znieczulenia. Piegi utrzymują się od 1 roku do 3 lat, jest to jednak kwestia bardzo indywidualna.

Salon Brow Art Creative to połączenie miejsca typu brow bar z usługami makijażu okazjonalnego Jest miejscem celebracji piękna. Nie inwazyjne zabiegi podkręcające naturalne piękno każdej z nas zyskują coraz szersze grono zwolenniczek. Nowe podejście do usług beauty na pewno przyspieszyła ogólnoświatowa pandemia, podczas której wiele z kobiet musiało zrezygnować z takich zabiegów jak przedłużanie rzęs, manicure, depilacja, henna brwi itd.

Okazuje się, że lockdown spowodował wzrost samoakceptacji wśród kobiet, które teraz coraz częściej decydują się na zabiegi podkreślające naturalne piękno tylko lekko podrasowane.