Nowoczesny gadżet dla nowoczesnej kobiety.

Wyobraź sobie, że masz na ręku inteligentny zegarek. I to nie jest rodzaj świecidełka, którego główną funkcją jest ładnie wyglądać, no i ostatecznie pokazywać czas.

Co według Ciebie powinien potrafić robić? Pomyśl chwilę…

Może chciałabyś, żeby mierzył Twoje kroki? I dystans jaki pokonujesz? I jednocześnie, żeby mierzył spalone kalorii? A może chciałabyś, kiedy będziesz już smacznie spać w swoim łóżeczku, żeby on w tym czasie mierzył jakość Twojego snu, czyli śledził fazy snu REM? Pewnie chciałabyś, żeby przypominał Ci o treningu, to wtedy na pewno byłabyś zdyscyplinowana w kwestii ćwiczeń. A gdyby tak potrafił powiadomić Cię o przychodzących sms-ach i e-mailach?

Może powinien także zawiadamiać Cię, gdy dzwoni Twój smartfon? Nie, to za mało. Powinien dawać Ci możliwość odbierania i odrzucania połączeń tak, żebyś nie musiała sięgać po telefon do torebki. I najlepiej żebyś mogła jeszcze oglądać filmy i słuchać muzyki ze swojego smartfona? Oczywiście powinien natychmiast powiadamiać Cię poprzez wibrację, gdy Twój smartfon gdzieś się zawieruszy, albo, co gorzej ktoś go ukradnie, czyli ma mieć funkcję Anti-Lost.

Jesteś kobietą dobrze zorganizowaną, więc ma przypominać Ci o ważnych rzeczach z kalendarza. Najlepiej, żeby był sterowany głosem i żebyś mogła zmieniać tarcze, tapety i ikony w menu. No, i żeby miał jeszcze czujnik promieniowania UV, bo to jest niezmiernie ważne dla Ciebie.

I żeby… jeszcze miał jakieś funkcje, których teraz już nie wymyślisz…

Takie zegarki, to marzenie? Niekoniecznie! One już są na rynku! Smartwatch – to połączenie zegarka i smartfona. Nie wszystkie posiadają może te wszystkie funkcje jednocześnie, ale z pewnością coś wybierzesz dla siebie odpowiedniego. I choć jeszcze funkcjonują jako typowy gadżet dla mężczyzn, to nowoczesne kobiety, do których Ty się zaliczasz, muszą to po prostu mieć!