Niniejszym informujemy, że objęliśmy patronatem medialnym ciekawy projekt, który realizuje Laura Kozowska. Projekt ten to książka, która dzięki portalowi Polak Potrafi, już niedługo ukaże się na rynku. Szczegóły poniżej:

„Rozmowy z Guzikiem” to zbiór rozmów : Moich z Synkiem. Od 3 roku życia Romka je spisuję. Na FB cieszą się popularnością, a za namową przyjaciół postanowiłam je wydać. Są to niezwykłe rozmowy Mamy z Synem ( dodam tylko, że to mój najmłodszy Syn, czwarty) . Romek jest dzieckiem o nieprzeciętnej wrażliwości i umiejętności postrzegania Świata.

Każdy z moich Synów, mimo że ja ich wychowywałam, uczył mnie także wielu rzeczy. Najmłodszy, ponieważ jeździ ze mną na szkolenia , spotkania autorskie i inne piękne wydarzenia, bardzo dużo z tego wyłapał i w inny sposób, niż my dorośli to widzimy.

Nasze rozmowy to piękna opowieść o tworzeniu wyjątkowej więzi między mamą a synem, to rozmowy o tym jak postrzegamy rzeczywistość i najczęściej o tym, dlaczego warto i trzeba być dobrym człowiekiem.

Dobroć …tak dzisiaj nie modna i zapomniana w pędzie życia …a my pokazujemy, że trzeba się zatrzymać…w spokoju spojrzeć na wszystko i …cieszyć się tym co mamy …bo to jest kwintesencja życia.

Laura