Sukces na obcasach – to spotkanie rozwojowo – networkingowe

Dodatkowo wprowadzamy dla Was zupełną nowość – wybierzemy 5 osób, które otrzymają konsultację swojej wypracowanej na spotkaniu autoprezentacji i na kolejnym spotkaniu będą mogły przedstawić i zareklamować siebie i swój biznes publicznie, przed wszystkimi uczestniczkami spotkania. Zaprezentujemy te osoby również na fejsbukowej stronie ‪‎SukcesNaObcasach‬ 🙂

Proponujemy dwa inspirujące warsztaty, z tematami  przydatnymi zarówno w biznesie jak i w codziennym życiu. A podczas networkingu będziecie mogły się lepiej poznać, nawiązać kontakty prywatne i biznesowe, znaleźć partnera w biznesie lub potencjalnych klientów.

Szczegółowe informacje o tematach i prelegentach

ELEVATOR PITCH – TWOJA BIZNESOWA WIZYTÓWKA
Jak przedstawić siebie i swój produkt/usługę w 20 sekund, aby zostać zapamiętanym? W obecnych czasach jest to ogromne wyzwanie, bo z każdej strony bombardują nas informacje, komunikaty, produkty. Jak się wyróżnić? Jak utkwić w świadomości potencjalnego Klienta, partnera biznesowego, jak przykuć uwagę, jak Go zainteresować?
Często w naszym życiu te 20 sekund, tyle ile średnio spędza się jadąc windą, decyduje o tym, czy przekonamy do siebie naszego rozmówcę się, czy też nie.

Napisz swój „elevator pitch” i wyróżnij się, zostań zapamiętana i osiągnij swój cel. Opowiedz o sobie światu tak, aby chciał z Twoich produktów/usług skorzystać.

Ale zanim stworzysz swój elevator pitch, dowiesz się czego potrzebują Twoi klienci. Podczas networkingu nauczysz się jak pytać, aby zebrać jak najwięcej wartościowych informacji o potrzebach i problemach klientów, które Ty możesz rozwiązać.

Prowadząca – Izabela Wołyniec-Sobczak
Ekspert personal brandingu&brandingu. Pomaga przedsiębiorcom, specjalistom, ekspertom różnych branż, rozwijać ich biznesy, na bazie silnej marki osobistej. Uczy jak skutecznie budować markę osobistą podczas szkoleń i warsztatów. Prowadzi również indywidualne projekty z osobami, pracując nad ich markami osobistymi. Współpracuje także z markami firm, opracowując personalizowane strategie.
W swojej pracy wykorzystuje praktyczną wiedzę z zakresu najnowszych narzędzi brandingu, marketingu, komunikacji, psychologii społecznej oraz storytellingu.
Jest praktykiem biznesu, menedżerem, doradcą, współzałożycielem kilku spółek, członkiem The Chartered Institute of Marketing. Występuje jako prelegentka podczas konferencji na terenie całego kraju. Pisze liczne artykuły publikowane w mediach.

Więcej na www.wolyniecsobczak.com

NARZĘDZIA COACHINGOWE WSPIERAJĄCE TWÓJ ROZWÓJ
Warsztat zabierze Cię w podróż z własnym potencjałem, zaś narzędzia staną się przewodnikiem po Twojej przestrzeni.
Dzięki nowej energii oraz narzędziom, Twoja przestrzeń rozkwitnie. Wędrówka przez własny proces pozwoli Ci na zwiększenie satysfakcji w życiu osobistym oraz zawodowym. Nieważne kim jesteś. Ważne, że poszukujesz!
Warsztat ten jest inspiracją dla Twojego rozwoju.

Prowadząca – Agnieszka Marlińska
Coach, facylitator, mentor coach (w trakcie akredytacji PCC / ICF ), członek ICF Global. Magister psychologii oraz absolwentka 4 międzynarodowych szkół coachingowych. Jedna z prekursorek Clean Coachingu w Polsce.
Bierze udział w badaniach naukowych nad efektywnością wykorzystania metafory w coachingu oraz rozwoju kariery i biznesu na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Założycielka i pomysłodawczyni platformy coachspace®.com Coach Design Management. W wielu procesach biznesowych wykorzystuje narzędzia design thinking do wypracowania strategii marki, misji i wizji firmy oraz innowacyjnych kultur organizacji.

W obszarze biznesu – stały ekspert Concordia Design, gdzie wspiera procesy strategiczne firm z różnych branż, m.in. ENEA, Alvo Medical, BZ WBK.

NOWA FORMUŁA NETWORKINGU
Prowadząca – Katarzyna Marciniak-Chwastek
Trener i konsultant zajmujący się treningami i szkoleniami dla działów sprzedaży i kadry menadżerskiej. Specjalizuje się w coachingu on the job i prowadzeniu projektów biznesowych. Ze szkoleniami związana od 9 lat, początkowo jako trener wewnętrzny w dużej korporacji, od 6 lat jako trener konsultant, wykorzystujący wiedzę i doświadczenie w doradztwie biznesowym.

Absolwentka m.in. Szkoły Trenerów Biznesu TROP w Warszawie, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Master Trener Certyfikowany Catman Polska, Praktyk NLP.
Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej i 6 lat pracy nad rozwojem indywidualnym kilkuset przedstawicieli handlowych. Posiada również doświadczenie we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły handlowe.

Strona projektu na Facebook’u:
https://www.facebook.com/sukcesnaobcasach/

Strona internetowa projektu:
http://www.sukcesnaobcasach.com/spotkania