SłodkoGorzka.pl jest dzieckiem mojej pasji i namiętności do mody. Sam pomysł sklepu online z oryginalnymi ciuchami wziął się, jak to zwykle bywa, z potrzeby chwili. Szukałam kozaków, bardzo konkretnych, niestety, po przejrzeniu kilkunastu sklepów z butami, nie udało mi się znaleźć wymarzonego modelu.

Zastanawiałam się, czy kobiety, które nie chcą dać się wtłoczyć w ramki tworzone przez sieciówki i superbezpieczne wzornictwo muszą mieć taki problem ze znalezieniem czegoś dla siebie? Przecież nie muszą. I tak niekupione kozaki zostały ziarenkiem, z którego wyrosła SłodkoGorzka.pl.

Stawiamy na polskie marki i polskich krawców. Nawet adres sklepu jest całkowicie polski – słodkogorzka.pl pisane przez “ł”. Dbamy o ciekawy asortyment i szeroką, rozmiarówkę – piękno nie musi ograniczać się do przestrzeni pomiędzy S i L.

Nasza oferta jest przede wszystkim dla Kobiet po “trzydziestce” które szukają czegoś niebanalnego. Współpracujemy wyłącznie bezpośrednio z producentami – stąd przyjazne ceny i zawsze dopilnowana jakość.

Zawsze wspieramy naszych klientów – służymy radą przy doborze rozmiaru, czy dopasowaniu ciucha do sylwetki, albo na odpowiednią okazję.

SłodkoGorzka.pl to nie tylko sklep, to przedsięwzięcie z pewną misją – prowadzimy na Facebooku kampanię Kobieta Prawdziwa – gdzie pokazujemy jak poszczególne stylizacje wyglądają na kobietach, które nie są modelkami, tylko pracują, mają rodziny, żyją “prawdziwym” życiem. Bardzo mocno zachęcamy nasze klientki do udziału w tej kampanii – chcemy pokazać piękno Polek, oraz to, że nie trzeba być modelką, żeby świetnie wyglądać.

I taka jest właśnie SłodkoGorzka – nazywa rzeczy imieniu, wie, że nie wszystkie i nie zawsze jesteśmy święte, że to nie grzech chcieć się podobać, ale też wolno nie chcieć wydać na to całej pensji. A przede wszystkim dostrzega piękno w każdej kobiecie i każdej chce pomóc je odnaleźć w chwili zwątpienia. Bo to nam się też zdarza, prawda?
Zajrzyj do nas, czekamy na Ciebie. I pamiętaj – koniecznie przez “ł”;)

Przejdź do sklepu SłodkoGorzka.pl